O firmie

Firma Auto Serwis Kowalczyk rozpoczęła swoją działalność w Marcu 2014 roku przy ulicy Glinane 1702 w Miejscowości Istebna. Dzisiaj nasza firma jest kompleksowym miejscem serwisowym dla niemal każdego typu pojazdu. Dla Państwa potrzeb i wygody w jednym miejscu znajduje się Warsztat, w którym wykonujemy naprawy mechaniczne oraz elektryczne, serwisujemy w pełnym zakresie klimatyzację, posiadamy cały potrzebny sprzęt do wulkanizacji.

Od Września 2016 roku prowadzimy również diagnostykę komputerową oraz funkcjonujemy jako Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Ponadto oferujemy Państwu w naszej ofercie usługi koparko ładowarką oraz usługi transportowe.

Kowalczyk Auto Serwis przeprowadzał badania kontrolne samochodów biorących udział w 61. rajdzie Wisły, co jest doskonałą rekomendacją naszej firmy, a już we Wrześniu bieżącego roku kolejny raz będziemy mieli okazję przeprowadzać badania na kolejny rajd. Zdjęcia z zeszłego roku można znaleźć na stronie http://rajdy.autoklub.pl/news/kto-wygra-wisle,63291.

Ze względu na położenie naszego kompleksu, obsługujemy nie tylko pojazdy z Polski, ale posiadamy również wielu zadowolonych klientów z Czech oraz Słowacji.

Ogromna pasja motoryzacyjna oraz wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra i obsługa naszych klientów są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez Auto Serwis Kowalczyk usług.

Zapraszam serdecznie do nas,
Bolesław Kowalczyk – Właściciel firmy.

© Copyright 2023 Autoserwis Kowalczyk