WYMIANA OPON, WULKANIZACJA

Auto Serwis Kowalczyk oferuje kompleksowy serwis opon – całoroczna kontrola, diagnostyka, naprawa oraz wymiana ogumienia w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej znanymi producentami opon, u których posiadamy hurtowe rabaty na każdy rodzaj opon, objętych ofertą w Polsce, i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wybór rozmiarów i modeli wysokiej klasy ogumienia w bardzo dobrych cenach.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia bezproblemową i szybką wymianę opon oraz gwarantuje, że wszelkie usługi wulkanizacyjne świadczone są na najwyższym fachowym europejskim poziomie. Dostosowujemy się z terminami do indywidualnych Państwa potrzeb – jesteśmy elastyczni i otwarci, to Państwo wyznaczają termin a my staramy się dostosować.

WYMIANY SEZONOWE

Oferujemy sezonową wymianę opon w najatrakcyjniejszych cenach w okolicy. Pomożemy dobrać odpowiednie opony, w pełni dostosowane do panujących warunków jazdy i czynników atmosferycznych. Jest to kluczowy czynnik, który ma wpływ na Państwa bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Dlatego tak ważna jest, by wymienić ogumienie z letniego na zimowe już pod koniec kalendarzowej jesieni kiedy to pojawiają się temperatury poniżej +5 °C i drogi bywają mniej bezpieczne.

W Polsce trudne i niebezpieczne warunki na drogach występują przez okres pięciu miesięcy poprzez śnieg, gołoledź, błoto pośniegowe i deszcz, które znacząco redukują przyczepność opon letnich na śliskich i mokrych nawierzchniach. Dobrze dobrane opony w Państwa samochodzie to spokojna i pewna jazda. Zachęcamy do wymiany opon w naszym Auto Serwisie. Państwo zdążą się napić kawy, kiedy nasz zespół specjalistów wymieni w mgnieniu oka ogumienie w Państwa samochodzie.

KOSZTY USŁUG WULKANIZACYJNYCH

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe – 50 zł!

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi aluminiowe – 80 zł!

  • Wyważenie bez montażu, felgi stalowe/felgi aluminiowe – 30 zł / 50 zł!

  • Naprawa opony – 20 zł / 30 zł!

Ceny przedstawione na stronie to ceny netto i nie są one ofertą w rozumieniu kodeksu handlowego i są uzależnione od konkretnego modelu czy marki samochodu.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty, potrzebują wyceny nowych opony do swojego samochodu, prosimy o wypełnienie formularza w zakładce umów się, wysyłając e-mail na adres biuro@autoserwis-istebna.pl lub pod numerem telefonu +48 504 441 544. Jesteśmy przekonani, że pomożemy Państwu fachowo w każdym przypadku i sytuacji.

© Copyright 2023 Autoserwis Kowalczyk