SERWIS KLIMATYZACJI

Auto Serwis Kowalczyk oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej, w skład którego wchodzą przeglądy okresowe, kontrola szczelności, uzupełnianie, odgrzybianie, regenerację podzespołów oraz naprawę.

Bardzo częstym problemem klimatyzacji jest nieszczelność układu co skutkuje ulatnianiem się czynnika chłodniczego i obniżeniem jego ciśnienia, a więc spadkiem skuteczności chłodzenia i pogorszeniem pracy całego układu. Nasi fachowcy przy użyciu nowoczesnej aparatury do wykrywania nieszczelności szybko zlokalizują źródło wycieku czynnika w formie gazowej.

Czynnik roboczy, który pracuje w samochodowych klimatyzatorach jest substancją szkodliwą dla środowiska, dlatego obsługa układu może być wykonywana tylko przez odpowiednio przeszkolonych serwisantów przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Dysponujemy także wyspecjalizowanym sprzętem służącym do odgrzybiania układu klimatyzacji metodą polegającą na ultradźwiękach, niezwykle efektywną i niezawodną w porównaniu do tradycyjnie stosowanych preparatów w sprayu.

CENNIK OBSŁUGI KLIMATYZACJI

  • Uzupełnienie klimatyzacji – 99 zł promocja do końca sierpnia

  • Sprawdzenie szczelności azotem – 50 zł

  • Odgrzybianie ozonem – 59 zł promocja do końca sierpnia

  • Odgrzybianie metodą UV/spray – 100 zł / 50 zł

  • Stawka godzinowa za naprawy i wymianę podzespołów wynosi 80 zł

Ceny przedstawione na stronie to ceny netto i nie są one ofertą w rozumieniu kodeksu handlowego oraz są uzależnione od konkretnego modelu czy marki samochodu.

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji to znak, że koniecznie trzeba ją sprawdzić. W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie formularza w zakładce umów się, wysyłając e-mail na adres biuro@autoserwis-istebna.pl lub pod numerem telefonu +48 504 441 544. Jesteśmy przekonani, że zaradzimy, usuniemy grzyb, bakterie i przykry zapach.

© Copyright 2023 Autoserwis Kowalczyk