MYJNIA SAMOCHODOWA

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu mycia, czyszczenia i pielęgnacji wszelkiego rodzaju pojazdów począwszy od motorów, poprzez samochody osobowe i Vany.

Proponujemy Państwu usługi takie jak: mycie, sprzątanie wnętrza, pastowanie i polerowanie karoserii. Doświadczony personel za pomocą profesjonalnych, ale zarazem delikatnych dla lakieru Twojego samochodu, środków chemicznych gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Opieramy się na skutecznych środkach chemicznych najlepszych marek. Podczas mycia pojazdów korzystamy z wysokiej jakości urządzeń wysokociśnieniowych firmy Karcher, przy tym używamy wyłącznie środków, które są produktami światowych, renomowanych, samochodowych firm kosmetycznych.

Starannie wykonując usługę dbamy o każdy najmniejszy detal i dla tego za każdym razem auta wyjeżdżają od nas czyste, wypolerowane i pachnące a nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Rozwiązaniem podnoszącym komfort Naszego Klienta oraz bezpieczeństwo jego samochodu jest parking na terenie naszego serwisu więc odstawiony na parking samochód jest bezpieczny.

© Copyright 2023 Autoserwis Kowalczyk